[cz]/eng
SLUžBYWWW prezentaceCorp. identity
Multimédia
TiskovinyGrafický manuálElektr. šablony

3/ Multimedia:

artbox připravuje interaktivní multimediální prezentace firem.

Pomocí těchto prezentací a katalogů produktů je možné velmi atraktivním způsobem představit Váš výrobek nebo celou výrobkovou řadu. Oproti klasickému tištěnému výrobkovému můžete na CD-ROM umístit velmi rozsáhlou kapacitu pro dostatečné množství informací o Vaší produkci.
Zákazník se tak s produkty v katalogu nejen seznámí v psané formě, ale může si i prohlédnout fotografie nebo videosekvenci (možnost trojrozměrné animace, která umožní Vašim partnerům prohlédnout si výrobek ze všech stran nebo podívat se dovnitř).

Ovládání je vždy přizpůsobeno uživateli, aby prostředí, ve kterém se pohybuje bylo "user friendly". Uživatel sám intuitivně listuje katalogem a vybírá si informace, které ho nejvíce zajímají. Informace o jednotlivých produktech jsou zároveň polinkovány na Vaši www prezentaci, tudíž zákazník si může jedním klikem zjistit aktuality, cenu, další parametry výrobku atd.

Multimediální CD-ROM katalog můžete ideálním způsobem využít i při Vašich firemních prezentacích, na výstavách nebo veletrzích.