[cz]/eng
SLUžBYWWW prezentace
Corp. identity
MultimédiaTiskovinyGrafický manuálElektr. šablony

2/ Corporate identity:

Jednotný firemní vzhled (Corporate identity) má pro propagaci značky zásadní význam. Studio artbox připraví nový firemní vzhled Vaší značky, anebo upraví a vylepší stávající.

Logo
Nejviditelnější a nejnápadnější vyjádření Vašeho firemního vzhledu. Účinné snadno zapamatovatelné logo je základním stavebním kamenem Vaší značky.
Studio artbox Vám navrhne logo, které bude v souladu s trendy moderního designu.

Firemní tiskoviny
Značku musí důsledně podporovat všechny firemní materiály, které reprezentují Vaši firmu navenek. Dle vizuálu společnosti navrhneme a vyrobíme hlavičkové papíry, faxy, vizitky, šablony pro kancelářský software, graficky bohaté šablony pro e-mailové zprávy etc.

Grafický manuál
Podrobný popis loga včetně použitých písem, barev a způsobů použití, stejně jako pravidla pro přípravu firemních tiskovin shromáždíme do grafického manuálu Vaší firmy.

Propagace jednotného vzhledu
V souladu s pravidly firemního vzhledu graficky navrhneme a zpracujeme internetové reklamy (bannery různých formátů), reklamy do novin a časopisů, letáky, plakáty a brožury.

Reklamní hry, šetřiče obrazovky - artbox Vám připraví ve Flashi počítačovou hru opatřenou logem Vaší společnosti. Nechte lidi hrát si a získáte nový levný a účinný propagační prostředek! Mimoto umíme připravit i vtipné animované šetřiče obrazovky (screen-saver).
---The game is not over, the game has just begun---

Off-line prezentace - připravíme Vám ve Flashi prezentaci a převedeme na CD. Aplikace tak poběží samostatně, aniž by musel být klient připojen na internet.

Animovaný banner - bannery jsou základní propagační nástroj současného internetu. Studio artbox Vám ve Flashi navrhne a vytvoří banner, který plně vystihne potřeby klientů.